UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może by tak przybyło rond realnych. O tym powinni decydować wspaniali radni. Jak by nie wiedzieli gdzie to podpowiem. Skrzyżowanie Mazurska / Al. Odrodzenia (wczoraj tam był wypadek)kolejne Konopnickiej / Al. Piłsudskiego następne Bema / Saperów kolejne Królewiecka / też z Al. Piłsudskiego tylko zaplanujcie ronda okrągłe a nie jakieś wspaniałe dziwolągi.