33
12.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
poczekaj troszkę, póki co twoja łepetynka nic nie rozumie
Typi (2020.03.12)
A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
Edy (2020.03.12)
@Edy - no i tak by bylo sprawiedliwie a tak mentalne komuchy sobie wymysla jakies ludowe sentymentalne nazwy i mozna im nagwizdac
(2020.03.14)