A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
poczekaj troszkę, póki co twoja łepetynka nic nie rozumie
A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
@Edy - no i tak by bylo sprawiedliwie a tak mentalne komuchy sobie wymysla jakies ludowe sentymentalne nazwy i mozna im nagwizdac