UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwna sytuacja. Rondo Leer miało być tam, gdzie dzisiaj jest rondo na ulicy Warszawskiej, w kierunku Malborka, zwane w czasie budowy przez inwestorów jako Rondo Raczki Elbląskie. To mało logiczne rozstrzygnięcie władz miasta, by rondem partnerskiego miasto nazwać tak mało eksponowane, i wręcz ukryte, rondo.
erg.