UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a szczególnie w biedronce na Nowowiejskiej, dziwię się że nikt tego nie widzi, przecież mają jakiegoś tam swojego menagera - opiekuna
a szczególnie w biedronce na Nowowiejskiej, dziwię się że nikt tego nie widzi, przecież mają jakiegoś tam swojego menagera - opiekuna