UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak przybyło rond realnych. O tym powinni decydować wspaniali radni. Jak by nie wiedzieli gdzie to podpowiem. Skrzyżowanie Mazurska / Al. Odrodzenia (wczoraj tam był wypadek)kolejne Konopnickiej / Al. Piłsudskiego następne Bema / Saperów kolejne Królewiecka / też z Al. Piłsudskiego tylko zaplanujcie ronda okrągłe a nie jakieś wspaniałe dziwolągi.


Anuluj