77
07.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przeprosić? Za co? Za to że.majac zespół z takim potencjałem zaciąga im hamulec ręczny? Dopiero będzie jak wszyscy się rozejdą po wiośnie i nie zostanie z tego zespołu nic. Czyja to będzie wina?
Buzsak (2020.03.08)
Kto przy takich wynikach pluje na prezesa ten niespełna rozumu albo jest z Batorowa lub Olsztyna.
KolegaOleja (2020.03.08)
@KolegaOleja - Przecież Prezes nie chce awansować (przeciez sam tak sugerował ), kibice, sympatycy, dziennikarze zwiazanni ze sportem powinni ten problem nagłośnic w mieście bo to ewenement na skale krajowa. .. naprawde potrzba jakies mobilizacji
Awans s (2020.03.08)
Piersza liga jak nic.
Pastuch (2020.03.08)
Bo jedza jak świnie jakby nigdy nic nie jedli dramat
Cba (2020.03.08)
Czytam tutaj że paru z was przychodzi na mecz aby za darmochę zjeść kiełbachę. Bo tak to rozumiem po waszych takstach. Nic innego nie napisał tylko że kiełbacha zimna lub niedobra. Turlajcie dropsy łajzy kiełbasiane bo akurat wy przynosicie wstyd normalnym fanom piłki nożnej. Nażryj się w domu lebiego. Katering też zły. Bo mało dają za darmo. Jeden z drugim to do domu by jeszcze wyniósł. Jak siedzę na trybunach to po katering cały czas te same ryje łażą i jeszcze niedobrze. Kibice pełną gębą. Żenada.
Sami (2020.03.08)
Zmiany, zmiany, zmiany.... Ludzie, życie droższe to i wszystko droższe. Włacznie z biletami. Za darmo wszystko byscie chcieli? Najważniejsze, że OE zagrała tak, że chciało się ją oglądać. I oby tak dalej.
Sebo (2020.03.08)
Kolego ja na Olimpie chodzę 20 lat wiec ....nie błażnij ze.przychodze.na kiełbache...ale.jak.mam....komuś.kieszeń.nabijać to niech s...z tym namiotem 20.lat nie było i sie chodziło i było spoko..Cwaniaki g.. nakupywali i próbują kieszeń nabić na nas...
sasuad (2020.03.08)
Będziesz chodził 40 lat i nie dla kiełbachy to pogadamy.
Sami (2020.03.08)
Proszę zająć się kierowniczką banku żywności z obrońców pokoju ,która sprzedaje żywność zamiast tak jak powinno być A mianowicie dawać ja ludzią biednym .
Wkoo....ny (2020.03.08)