A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wkoo....ny - Za robotę się weź, a nie po nasze z podatków żebrzesz.
@Sebo - g. .. no prawda!!! Wiesz, że na Giekse zapłacisz za karnet 46 pln lub 25 ulgowy (i to do 19 roku życia oraz 65+)? Pod blaszakiem, tak jak u nas, tylko że gruby żąda 120pln. U naszych zgodowiczów z Zagłębia płacisz podobnie i to za 1 ligę, gdzie Zagłębie o coś walczy w dodatku. Dlatego nie pieprzcie o wszędzie drożejących biletach i karnetach.
Guminiak, ty chłopie zakładaj sandały i dymaj do Wróblewskiego. Padasz na kolana i błagaj o dodatkową dotacjé na klub. Spłać wszystkim zaległości co do złotówki i bierz się za przedłużanie kontraktów z chłopakami bo za miesiąc, półtora będzie za pózno. I po drużynie. Tyle możesz jeszcze zrobić. Nie zepsuj tego. Na kolana, oczy ze Shreka i wracasz z gotówką.
Wez sie.bujaj lamusie jak.cie nie stać na.kiełbache i dobre piwko to trudno..na Legii.błażnie też.nic nie.kupujesz...pewno ledwo co.uskrobiesz na bilet i na setke wodki w kiermanke wypitą w.toi toiu...hhehe błazen
Pan redaktor nie może się zdecydować czy nadać tytuł: PANY, czy nie bierzemy jeńców. Ja rozumiem emocje ale to był pierwszy mecz od dawien dawna co Olimpia dobrze zagrała. Poczekajmy na kolejne
Cebula mi pasuje , bo kielbasa bez cebuli to jak Olimpia bez ksiedza, albo jak ksiadz bez sukienki I gdzie wtedy Rumcajs wsadzi leb?
Bololo jestes genialny .. z nim od razu trzeba tak bylo , bo teraz moze juz byc za pozno