UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KolegaOleja - Przecież Prezes nie chce awansować (przeciez sam tak sugerował ), kibice, sympatycy, dziennikarze zwiazanni ze sportem powinni ten problem nagłośnic w mieście bo to ewenement na skale krajowa. .. naprawde potrzba jakies mobilizacji

Awans s