77
07.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty musisz być pedofilem ..
Policjant (2020.03.07)
P}##le zarząd bez ambicji
Twoj Pan (2020.03.07)
A co do cateringu na vipowskiej to jest akcja na mecz z Resovią każdy przygotowuje w domu jedzenie i przynosi żeby Łasuchowi pokazać co to catering. Pozdrowienia również dla Jasia i Maćka Rzeźnika. W Krakowie na Kałuży też wygraliśmy 1:0 oddaliśmy jeden celny strzał na bramkę wygraliśmy, A pamiętacie sezon co za zwycięstwo 3:0 i więcej dostawało się 3 punkty a za porażkę minus 1
Darek153 (2020.03.07)
Frajer to cię zrobil , Olimpia zasługuje na prezesa z ambicjami ! A nie gramy o utrzymanie w każdym Sezonie
Twoj Pan (2020.03.07)
@Darek153 - Mecz super a wynik jeszcze lepszy pozdro dla starej ekipy od Kanapy
Kanapski (2020.03.08)
Łasuch się ośmieszył pokupywał najtańsze kiełbasy i sprzedał.je nam po 10.zł...to złodziejstwo Ja dostałem spaloną i pękniętą.na.pół i jeszcze bułki nie świeże...Nie pytałem ale.jak kiełbasa po 10 zł to pewni karkówka po 30 zł....gdzie kilo karkowki kosztuje 18 zł wychidzi z tego ok 10 karkowek do smazenia....
sasuad (2020.03.08)

info

8  
  1
W tamtej rundzie kiełba mała 5 zł, duża 10 zł. A teraz ?? Duża po ile?? Ksiądz chyba chce wypędzić ludzi ze stadionu bilety drogie, jedzenie drogie, transmisja w necie podrożała o 3 pln. Jakość się pogorszyła.
Tomasz85 (2020.03.08)
Masz zryty beret koleś. Taki komentarz kieruj do swoich kolegów z paskownicy.
(2020.03.08)
A co na temat zachowania sądzą fanatycy?? Czy Miska, Wolina albo ktoś z wyższych sfer nie może "pogadać" z prezesem. Czy wam pasuje zamykanie łuku?? Przecież to jak z prostą - jak zamkną to łuk to szybko go nie otworzą. Przecież prezes robi wszystkim pod górkę, kibicom, piłkarzą. Ceny z kosmosu, by tylko prezydentowi "dogodzić". Ruch kibicowski nie ma nic do powiedzenia czy wam/nam to pasuje i mamy siedzieć cicho. Może jakiś bunt, albo transparent z wielebnym "za podziękowanie za to co się dzieje".
Tomasz85 (2020.03.08)

info

9  
  2
Ładny i z dramaturgia mecz ktory każdemu kibiców mógł się podobać, Oleksij jestes wielki.Katering na vipie to porazka ,po pol godzinie pusty stol nie tak ma to wygladac p.Łasuch
Kibic O (2020.03.08)