UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zmiany, zmiany, zmiany.... Ludzie, życie droższe to i wszystko droższe. Włacznie z biletami. Za darmo wszystko byscie chcieli? Najważniejsze, że OE zagrała tak, że chciało się ją oglądać. I oby tak dalej.

Sebo

Anuluj