UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zmiany, zmiany, zmiany.... Ludzie, życie droższe to i wszystko droższe. Włacznie z biletami. Za darmo wszystko byscie chcieli? Najważniejsze, że OE zagrała tak, że chciało się ją oglądać. I oby tak dalej.
Sebo