UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KolegaOleja - Przecież Prezes nie chce awansować (przeciez sam tak sugerował ), kibice, sympatycy, dziennikarze zwiazanni ze sportem powinni ten problem nagłośnic w mieście bo to ewenement na skale krajowa. .. naprawde potrzba jakies mobilizacji

Awans s

Anuluj