UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KolegaOleja - Przecież Prezes nie chce awansować (przeciez sam tak sugerował ), kibice, sympatycy, dziennikarze zwiazanni ze sportem powinni ten problem nagłośnic w mieście bo to ewenement na skale krajowa. .. naprawde potrzba jakies mobilizacji
Awans s