UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeprosić? Za co? Za to że.majac zespół z takim potencjałem zaciąga im hamulec ręczny? Dopiero będzie jak wszyscy się rozejdą po wiośnie i nie zostanie z tego zespołu nic. Czyja to będzie wina?
Buzsak
Przeprosić? Za co? Za to że.majac zespół z takim potencjałem zaciąga im hamulec ręczny? Dopiero będzie jak wszyscy się rozejdą po wiośnie i nie zostanie z tego zespołu nic. Czyja to będzie wina?
Buzsak