UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeprosić? Za co? Za to że.majac zespół z takim potencjałem zaciąga im hamulec ręczny? Dopiero będzie jak wszyscy się rozejdą po wiośnie i nie zostanie z tego zespołu nic. Czyja to będzie wina?

Buzsak

Anuluj