UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytam tutaj że paru z was przychodzi na mecz aby za darmochę zjeść kiełbachę. Bo tak to rozumiem po waszych takstach. Nic innego nie napisał tylko że kiełbacha zimna lub niedobra. Turlajcie dropsy łajzy kiełbasiane bo akurat wy przynosicie wstyd normalnym fanom piłki nożnej. Nażryj się w domu lebiego. Katering też zły. Bo mało dają za darmo. Jeden z drugim to do domu by jeszcze wyniósł. Jak siedzę na trybunach to po katering cały czas te same ryje łażą i jeszcze niedobrze. Kibice pełną gębą. Żenada.
Sami