UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zmiany, zmiany, zmiany.... Ludzie, życie droższe to i wszystko droższe. Włacznie z biletami. Za darmo wszystko byscie chcieli? Najważniejsze, że OE zagrała tak, że chciało się ją oglądać. I oby tak dalej.

Sebo