77
07.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fuks dwa gole w końcówce 30 duchy na tace
Xxxcccjjj (2020.03.07)
Masz rację a8 nie jest olimpii jak większość myśli tylko miasta
XYZxyzbyh (2020.03.07)
15 pln. już. I jakość obrazu i komentarza (Pana Fijarczyka) pozostawia wiele do życzenia
Tomasz85 (2020.03.07)
Co ma prezes do podgrzewanej murawy?? To, że jest prezesem klubu piłkarskiego i powinien myśleć perspektywicznie, a nie odpuszczać awans. Jeżeli A8 jest miasta, a miasto nie chce "grzać" murawy, to prezes niech kombinuje, szuka sposobu czy stadionu gdzie taką murawę można wykombinować - a nie wprost mówi, że odpuszczamy walkę. Może niech jeszcze się dogada z bukmacherami i się podkłada?? A podejrzewam, że jeśli prezes był by z zawodu menagerem to znalazłby sponsorów i miasto by pozwoliło murawę "grzać".
Tomasz85 (2020.03.07)
Bardzo trafnie skomentowałeś
(2020.03.07)
@XYZxyzbyh - A czy ja cos napisalem ze A8 jest Olimpii ? Stwierdzam tylko fakt ze ani prezesowi ani miastu nie zalezy na awansie. Lepiej spokojnie bez inwestycji trwac w 2 lidze co skonczy sie pewnego dnia (za rok, za dwa)odejsciem najlepszych zawodnikow i spadkiem do 3 ligi. Sklad sie zmienia jak w kazdym klubie, pilkarze i tak pewnego dnia odejda z tego klubu, ale zanim do tego dojdziem, majac naprawde dobrze rozumiejaca sie druzyne zrobcie psikusa zarowno prezesowi jak i miastu, i zrobcie awans. Stac was na to! A miasto i prezes niech sie wstydzi na cala Polske ze daje ciala. .. ..
PPV (2020.03.07)
Ten mecz mi przypomniał zwycięstwo chyba z 1991 r. wtedy z zaplecza ekstraklasy z Cracovią 3:0 u siebie :) pozdro dla starych kiboli Olimpii
ZdzichuMarynarz (2020.03.07)
Brawo za walkę do końca pilkarze muszą walczyć i pokazać charyzmę A napewno ktoś z ligi wyższej ich dostrzeże bo trzeba się rozwijać i walczyć o swoje marzenia. Piłka nożna to pasja. Brawo Olimpia Elbląg.
Rodzic 75 (2020.03.07)

info

12  
  0
To prawda. Dobre to bylo meczycho... nioslo się wtedy: Cracovia pasy, bialo-czerwone ..tasy. sam mecz przedni. No i doping z poczciwej Prostej... łezka w oku się kręci.
(2020.03.07)
Mecz super..ALE bufet masakra nic po za.kiełbasą nie było i po za tym Kiełbasa.mała.po 10.zł to jest jakas paranoja...u aktorów.było po 5.zł....a na vippie tez kicha pizza... prezesie jak pan kumplowi oddał bufet to mógł chociaż cen nie podnosić...i jwszcze te kiełbasy spalone az popękane....
sasuad (2020.03.07)