UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten mecz mi przypomniał zwycięstwo chyba z 1991 r. wtedy z zaplecza ekstraklasy z Cracovią 3:0 u siebie :) pozdro dla starych kiboli Olimpii
ZdzichuMarynarz
Ten mecz mi przypomniał zwycięstwo chyba z 1991 r. wtedy z zaplecza ekstraklasy z Cracovią 3:0 u siebie :) pozdro dla starych kiboli Olimpii
ZdzichuMarynarz