UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten mecz mi przypomniał zwycięstwo chyba z 1991 r. wtedy z zaplecza ekstraklasy z Cracovią 3:0 u siebie :) pozdro dla starych kiboli Olimpii

ZdzichuMarynarz

Anuluj