UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@XYZxyzbyh - A czy ja cos napisalem ze A8 jest Olimpii ? Stwierdzam tylko fakt ze ani prezesowi ani miastu nie zalezy na awansie. Lepiej spokojnie bez inwestycji trwac w 2 lidze co skonczy sie pewnego dnia (za rok, za dwa)odejsciem najlepszych zawodnikow i spadkiem do 3 ligi. Sklad sie zmienia jak w kazdym klubie, pilkarze i tak pewnego dnia odejda z tego klubu, ale zanim do tego dojdziem, majac naprawde dobrze rozumiejaca sie druzyne zrobcie psikusa zarowno prezesowi jak i miastu, i zrobcie awans. Stac was na to! A miasto i prezes niech sie wstydzi na cala Polske ze daje ciala. .. ..
PPV