A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A stomolowi gumowce 3:0 w plecy. Tylko Olimpia Elbląg.
Co za mecz aż serce rośnie. Dzięki Olimpio.
@Św.Antoni - Księże Pawle, przepraszam
Byłem tam wtedy, miałem 14 lat, staliśmy pod bramą aż jakiś kibic wziął nas bez biletu. Niosło się wtedy, po dwóch porażkach z rzeszowsko-kieleckich cy jakoś tak nagle Cracovia aż 3-0 ale to było. Do dziś pamiętam a ludzi na meczu chyba z 5 tysiecy. Do późna na murach stadionu pisało sprayem ZKS-Cracovia 3:0 gdzie potem ktoś zamienić na 8:0 wiecej można wyczytać w książce o Olimpii.
Jak Ci nie pasuje to nie jedz. na aktorów też narzekałeś. Ahhhh ci elblazaki cebulaki
Totalny brak profesjonalizmu brukowca POrtelu. Sprawozdanie z meczu jakby nie było ligi centralnej i brak składu drużyny gości. Brak szacunku dla drużyny pokonanej przez Olimpijczyków
Grali zaje..
brawo Nocoń a boros się dziś ośmieszył remisując 0:0 w wasilkowie co ma 8 pkt z concordia haha ZKS!!!!!
Wszystkie czarne mordy jadące po prezesie buda! Batorowskie zazdrość ściska kichy. Brawo ZKS. Brawo prezeses!
@ZdzichuMarynarz - Wygraliśmy z Cracovią 3:0 piękna bramka Stanisława Ożoga w meczu ze Sandecją Nowy Sącz dwie kielecki drużyn Korona i Błękitni teraz na Błękitnych Korona ma stadion Siarka Tarnobrzeg awansowała do I ligi z Kobylańskim na czele, Polonia Warszawa grała, Wisłoka Dębica no i ten baraż z Ursusem Warszawa niezapomniana. Pozdrawiam Marynarz