UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda. Dobre to bylo meczycho... nioslo się wtedy: Cracovia pasy, bialo-czerwone ..tasy. sam mecz przedni. No i doping z poczciwej Prostej... łezka w oku się kręci.


Anuluj