UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mecz super..ALE bufet masakra nic po za.kiełbasą nie było i po za tym Kiełbasa.mała.po 10.zł to jest jakas paranoja...u aktorów.było po 5.zł....a na vippie tez kicha pizza... prezesie jak pan kumplowi oddał bufet to mógł chociaż cen nie podnosić...i jwszcze te kiełbasy spalone az popękane....
sasuad