Wybrany wątek opinii

Pod art. z zapowiedzią meczu ktoś napisał by zmnienić status klubu ze stowarzyszenia na S.A, widzę w tym sens by "ktoś" poważny zajął się klubem w stricte rentownym przedsięwzięciu. Stworzyć markę ZKS Olimpia Elbląg, i np. sklep firmowy w klubowym budynku a w nim dosłownie wszystko pod tą marką, czapki, szaliki, gadżety, napoje energetyczne, chipsy paluszki, a nawet piwo podczas meczu sprzedawać "przez" okienko w firmowych kubkach. Podczas meczów "przez" okienko serwować jedzenie typu fast food a nie tylko gięta, oczywiście tacki, serwetki z logo klubu. Włodarze takiego klubu powinni robić wszystko by na meczu (jak i poza) wszędzie wciskać logo spółki (herb klubu).
Tomasz85 (2020.03.07)
Fuks dwa gole w końcówce 30 duchy na tace
Xxxcccjjj (2020.03.07)
Fuks dwa gole w końcówce 30 duchy na tace
Xxxcccjjj (2020.03.07)
Powrót do komentarzy