A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty za to placisz matole
Transmisja byla tam gdzie zawsze czyli na tvcom pl tylko ze klub i patron medialny nas (kibicow z zagranicy)o tym nie poinformowal. Stu kibicow po 15zl to juz 1500zl Ale klub jest bogaty i po takie drobne nie bedzie sie schylal (pewnie brzuch przeszkadza)
No i chyba by wartało pseudoznawcy przeprosić Pana księdza.
mecz mozna oglądać online na https://www.tvcom.pl/Gry/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/
No i chyba by wartało pseudoznawcy przeprosić Pana księdza.
Dla mnie to możesz go caĺować w d...e,a że ma wielką to ci trochę zejdzie.
Kazdy mecz jest transmitowany na TVCOM za 12zl. Mozesz kazdy mecz obejzec na zywo
takich emocji juz dawno nie widziałem na Agrykola 8,chwała naszym piłkarzom za walke do końca, to chyba na przekór prezesowi G. który już nas skazał na walke tylko o utrzymanie a to jest sport itrzeba zawsze grac o wyższe cele.
Do PPV.Gambeto co ma prezes do podgrzewanej murawy.Idz i gadaj do ratusza.On jest właścicielem stadionu.Kuzwa co za frajerstwo które tylko mąci.
Fuks dwa gole w końcówce 30 duchy na tace