UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz super..ALE bufet masakra nic po za.kiełbasą nie było i po za tym Kiełbasa.mała.po 10.zł to jest jakas paranoja...u aktorów.było po 5.zł....a na vippie tez kicha pizza... prezesie jak pan kumplowi oddał bufet to mógł chociaż cen nie podnosić...i jwszcze te kiełbasy spalone az popękane....
sasuad