83
06.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pomijając przejęzyczenia komentarzy, dodam, że przydałaby się odnowiona trasa kolei przez Zdrój (notabene remonty w mieście)i bocznica w porcie elbląskim, czy rozbudowa rozjazdu w kierunku Tczewa, co zdywersyfikowałoby możliwości połączeń towarowych z resztą Polski. Choćby, ze względu plam oleju na drogach niebezpiecznych. Dodatkowo w regionie utworzyłoby to przywrócenie innych stacji wykluczonych komunikacyjnie oraz polepszonym standardem rozwija funkcjonalność przeładunkowo-przesiadkową np. Tolkmicko
postS. (2020.03.06)

info

2  
  1
Skumbria w tomacie.....chcieliście Wrobla to go macie! A ostrzegalam ze Skierniewice wam zrobi.
(2020.03.06)

info

8  
  1
Jezus Maria ... !! a nie Rokite.
(2020.03.06)
Kupię różową plandekę do żuka
Amerykan (2020.03.06)

info

1  
  1
Pani Mario! Jestem pełen podziwu dla trafności Pani oceny elbląskiego ciepłownictwa. Chylę czoła przed Pani wnikliwością i pięknym, logicznym wywodem. Proszę się nie przejmować elbląskim błotkiem. Ono było, jest i będzie zawsze i na każdy temat. Jedyną nadzieją jest to, że gdy sprawa ciepła się rozwiąże, to będzie ciepłe błotko, lecznicze jak borowina. Pozdrawiam.
(2020.03.06)

info

7  
  2
Raz do portelu , przyszla Kasprzycka I prosto z mostu wali do luda Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie Chcieliscie Wrobla , no to go macie O co Ci chodzi , kobito gadaj Jaka znow skumbria, co chcesz od Wrobla Powiem Ci wszystko , tylko tu siadaj Chca nam go kupic, lecz placa w rublach A niech go biora , oddam z doplata Masz tu te dziengi wraz z pierwsza rata Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie -pstrag Skumbria w tomacie, to caly nasz Elblag
Maliniak (2020.03.06)

info

5  
  2
Pan prezydent tak mataczy w temacie ciepła ze prawie wszystko wiemy oprócz tego ze nic nie wiemy. Pytanie podstawowe ile będzie kosztował GJ dla odbiorcy końcowego brutto? Czekam na tą odpowiedz bo wynikało z obietnic wyborczych oraz jak prezydent traktuje mieszkańców. A do Pana Janusza pytanie. Członek RN coś może czy nie ?
(2020.03.06)

info

8  
  0
No no Maliniak , a co na to Galczynski???
(2020.03.06)

info

2  
  2
Nawiązując do intelektualnego charakteru zamieszczonego felietonu co do modelu EPEC'u zaopatrzenia w ciepło to istnieje śmiała teza, że jest on połączeniem designu, glamouru, spa&wellness, pret-a-porteru, lansu, looku oraz fashionu, co wcale nie czyni go bardziej sensownym. Teoretyk powyższego modelingu - zaginiony syn, a może wnuk Nikodema Dyzmy – stosując taktykę debaty i argumentacji pozwalającej przeważyć szalę każdej dyskusji na swoją korzyść -uważa, że ciepło będzie tańsze jeśli zastąpi, na szeroką skalę, paliwo węglowe ponad dwukrotnie droższym paliwem gazowym, a nawet ponad trzykrotnie droższym olejem opałowym. Zatem w środku przyszłej zimy mieszkańcy Elbląga chyba mogą liczyć na hawajski model ogrzania się: „Honolulu”-lub jak kto woli- „Właź natychmiast do łóżka”? W rezultacie, ludzie dobrej roboty, za około 9 miesięcy i za 500+ będą mogli się dodatkowo nagrzać, albo jak kto woli zdezynfekować? I to jest dobra koncepcja (med. )bo w Afryce, pomimo, że jest cieplej, im więcej ma się dzieci tym bardziej się jest biednym, a w Polsce odwrotnie. I tak powoli wyłania się nowy MODEL zaopatrzenia w ciepło+.
Żorż (2020.03.06)
Panie Januszu pamięta swoje wypowiedzi? Co Pan na to teraz?
(2020.03.06)

info

6  
  0