A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pomijając przejęzyczenia komentarzy, dodam, że przydałaby się odnowiona trasa kolei przez Zdrój (notabene remonty w mieście)i bocznica w porcie elbląskim, czy rozbudowa rozjazdu w kierunku Tczewa, co zdywersyfikowałoby możliwości połączeń towarowych z resztą Polski. Choćby, ze względu plam oleju na drogach niebezpiecznych. Dodatkowo w regionie utworzyłoby to przywrócenie innych stacji wykluczonych komunikacyjnie oraz polepszonym standardem rozwija funkcjonalność przeładunkowo-przesiadkową np. Tolkmicko
Skumbria w tomacie.....chcieliście Wrobla to go macie! A ostrzegalam ze Skierniewice wam zrobi.
Jezus Maria ... !! a nie Rokite.
Kupię różową plandekę do żuka
Pani Mario! Jestem pełen podziwu dla trafności Pani oceny elbląskiego ciepłownictwa. Chylę czoła przed Pani wnikliwością i pięknym, logicznym wywodem. Proszę się nie przejmować elbląskim błotkiem. Ono było, jest i będzie zawsze i na każdy temat. Jedyną nadzieją jest to, że gdy sprawa ciepła się rozwiąże, to będzie ciepłe błotko, lecznicze jak borowina. Pozdrawiam.
Raz do portelu , przyszla Kasprzycka
I prosto z mostu wali do luda
Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie
Chcieliscie Wrobla , no to go macie
O co Ci chodzi , kobito gadaj
Jaka znow skumbria, co chcesz od Wrobla
Powiem Ci wszystko , tylko tu siadaj
Chca nam go kupic, lecz placa w rublach
A niech go biora , oddam z doplata
Masz tu te dziengi wraz z pierwsza rata
Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie -pstrag
Skumbria w tomacie, to caly nasz Elblag
Pan prezydent tak mataczy w temacie ciepła ze prawie wszystko wiemy oprócz tego ze nic nie wiemy. Pytanie podstawowe ile będzie kosztował GJ dla odbiorcy końcowego brutto? Czekam na tą odpowiedz bo wynikało z obietnic wyborczych oraz jak prezydent traktuje mieszkańców. A do Pana Janusza pytanie. Członek RN coś może czy nie ?
No no Maliniak , a co na to Galczynski???
Nawiązując do intelektualnego charakteru zamieszczonego felietonu co do modelu EPEC'u zaopatrzenia w ciepło to istnieje śmiała teza, że jest on połączeniem designu, glamouru, spa&wellness, pret-a-porteru, lansu, looku oraz fashionu, co wcale nie czyni go bardziej sensownym. Teoretyk powyższego modelingu - zaginiony syn, a może wnuk Nikodema Dyzmy – stosując taktykę debaty i argumentacji pozwalającej przeważyć szalę każdej dyskusji na swoją korzyść -uważa, że ciepło będzie tańsze jeśli zastąpi, na szeroką skalę, paliwo węglowe ponad dwukrotnie droższym paliwem gazowym, a nawet ponad trzykrotnie droższym olejem opałowym. Zatem w środku przyszłej zimy mieszkańcy Elbląga chyba mogą liczyć na hawajski model ogrzania się: „Honolulu”-lub jak kto woli- „Właź natychmiast do łóżka”? W rezultacie, ludzie dobrej roboty, za około 9 miesięcy i za 500+ będą mogli się dodatkowo nagrzać, albo jak kto woli zdezynfekować? I to jest dobra koncepcja (med. )bo w Afryce, pomimo, że jest cieplej, im więcej ma się dzieci tym bardziej się jest biednym, a w Polsce odwrotnie. I tak powoli wyłania się nowy MODEL zaopatrzenia w ciepło+.
Panie Januszu pamięta swoje wypowiedzi? Co Pan na to teraz?