UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Mario! Jestem pełen podziwu dla trafności Pani oceny elbląskiego ciepłownictwa. Chylę czoła przed Pani wnikliwością i pięknym, logicznym wywodem. Proszę się nie przejmować elbląskim błotkiem. Ono było, jest i będzie zawsze i na każdy temat. Jedyną nadzieją jest to, że gdy sprawa ciepła się rozwiąże, to będzie ciepłe błotko, lecznicze jak borowina. Pozdrawiam.


Anuluj