UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pomijając przejęzyczenia komentarzy, dodam, że przydałaby się odnowiona trasa kolei przez Zdrój (notabene remonty w mieście)i bocznica w porcie elbląskim, czy rozbudowa rozjazdu w kierunku Tczewa, co zdywersyfikowałoby możliwości połączeń towarowych z resztą Polski. Choćby, ze względu plam oleju na drogach niebezpiecznych. Dodatkowo w regionie utworzyłoby to przywrócenie innych stacji wykluczonych komunikacyjnie oraz polepszonym standardem rozwija funkcjonalność przeładunkowo-przesiadkową np. Tolkmicko
postS.