UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pomijając przejęzyczenia komentarzy, dodam, że przydałaby się odnowiona trasa kolei przez Zdrój (notabene remonty w mieście)i bocznica w porcie elbląskim, czy rozbudowa rozjazdu w kierunku Tczewa, co zdywersyfikowałoby możliwości połączeń towarowych z resztą Polski. Choćby, ze względu plam oleju na drogach niebezpiecznych. Dodatkowo w regionie utworzyłoby to przywrócenie innych stacji wykluczonych komunikacyjnie oraz polepszonym standardem rozwija funkcjonalność przeładunkowo-przesiadkową np. Tolkmicko

postS.