83
06.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wybieram ten drugi model " wlaz natychmiast do luzka", bo zawsze czekam na stara .W rezultacie ludzie dobrej roboty za ok 9 m-cy I za 500 plus , beda bogatsi I rodzina sie powiekszy.Ach ten nasz pan Jarus - ten ma leb jak sklep.Jak w prawie Oma ..im wiecej sie natezam napiecie rosnie a opor maleje podobnie jak w l zasadzie dynamiki , ktora mowi -- cialo przyparte raz do muru - wiecej sie nie opiera. Wystarczy stosowac posiadana wiedze I wszystko bedzie ok.
(2020.03.06)
Pytanie. Dlaczego skład rady nadzorczej Epec Podany na stronie UM rózni się od tego na stronie EPEC. Informacja publiczna powinna być prawdziwa. Czy to celowe panie prezydencie?
(2020.03.06)

info

10  
  0
Skład rady nadzorczej EPEC wg Urzedu Miasta: Wojciech Gierszewski, Maciej Kwiatkowski, Janusz Nowak, Tomasz Sobiecki, Henryk Wronkowski. I skład RN wg EPEC: Henryk Wronkowski - przewodniczący, Janusz Nowak - członek, Tomasz Sobiecki - członek, Wojciech Gierszewski - sekretarz. Skład RN to informacja publiczna. To jaki jest ten skład rady 5 czy 4 osobowy. Co jest prawdą? Czy to bałaganu cd. ?
Informacja publiczna. (2020.03.06)

info

8  
  0
Wnikliwa i bardzo trafna analiza w sprawie ciepła brawo dla autorki felietonu, szkoda tylko że oddźwięk jej w UM będzie raczej mały.
czytelnikA (2020.03.06)

info

7  
  0
Nieszkodzi , kropla drazy skale
(2020.03.06)

info

5  
  0
Coraz bardziej lubię felietony autorstwa tej Pani. Zawierają naprawdę trafne wnioski. Poziom tej sesji był naprawdę żenująco słaby głównie za sprawą prezentacji EPEC i bezradnych którzy nie mają bladego pojęcia o ciepłownictwie. To oni mają dokonać wyboru. Dramat.
Jamess (2020.03.06)

info

11  
  0
Mario zbadaj sie na koronawirusa, bo czytam ze w tej Hiszpanii ludzie zaczynaja chorowac, a Pani wrocila z ferrii wiec kto wie
(2020.03.07)
Tu w Elblagu niektorzy juz dawno chorują na wirusy jak widać
(2020.03.07)
Osobisty rozum już nie podpowiada, ale krzyczy – ludzie, dość tego cyrku. Podpiszcie tę umowę i zajmijcie się innymi sprawami. No, ale to nie takie proste. Rozum gospodyni domowej to nie zawiłe procesy myślowe decydenckich mózgów. . Osobisty rozum Pani Marii krzyczy a ja się zastanawiam dlaczego autorka nie stara się go odnaleść. .. Od 10 lat EC nie chce pokazać kalkulacji cen i mechanizmu jej wyliczania a Pani Maria chce kupować kota w worku. 200 km sieci ciepłowniczej nie ma znaczenia bo dla gospodyni równania Bernoulliego to czarna magia. Bilans cieplny zna Pani Maria zapewne wyłacznie z obserwacji patelni przy sadzeniu jajek.
MariuszLewandowski-Fc (2020.03.07)
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu. Kiedyś był Pan dla mnie wzorem. Uwielbiałam Pana niezależność i odwagę. Jestem dla Pana gospodynią od sadzenia jajek. Szkoda. Kiedy zostałam dyrektorem muzeum wzięłam się za koszty. Największy był z EPEC. Zrobiłam prostą rzecz. Przeliczyłam zużyte ciepło w najzimniejszym miesiącu na moc zamówioną. Okazało się, że zamawiamy dwukrotnie za dużo. Kiedy wystąpiłam do EPEC z wnioskiem o zmniejszenie mocy dowiedziałam się podobnie - że jestem tylko głupią babą. Ale nie jestem. Umiem i czytać, i liczyć. Skończyłam geologię na Uniwersytecie Warszawskim i oceanografię na gdańskim. Studia prawno-menadżerskie na Politechnice Gdańskiej i doktorat z archeologii w PAN. Nie muszę zarabiać na łasce elbląskich decydentów. Lubię gotować. Pozdrawiam serdecznie.
Maria Kasprzycka (2020.03.07)