UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Raz do portelu , przyszla Kasprzycka I prosto z mostu wali do luda Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie Chcieliscie Wrobla , no to go macie O co Ci chodzi , kobito gadaj Jaka znow skumbria, co chcesz od Wrobla Powiem Ci wszystko , tylko tu siadaj Chca nam go kupic, lecz placa w rublach A niech go biora , oddam z doplata Masz tu te dziengi wraz z pierwsza rata Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie -pstrag Skumbria w tomacie, to caly nasz Elblag
Maliniak