83
06.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szanowna Pani publicystko. Prosimy o strukturalną analizę dzieła Gabriela Garcii Marqueza -- ''Jesień patriarchy '. Będziemy wdzięczni za przekazaną wiedzę.
(2020.03.06)

info

2  
  10
Zadala se pani trud , nie raz przegladajac debate i pokłon ode mnie . Zas swoim zdaniem uzupelnie iz jesli wegiel nie sprzyja klimatu to nie mniej niz benzyna . A lansowanie gazu jako proekologia przez inzynierow jest troche zenujace .Wole biomase krajowa . Zgadzam sie z tymi ,ktorzy sprzeciwiaja sie wozeniu wegla nie polskiego linia 204 . Argument cemy odpada , bo to polaczenie jest drozsze niz koleja nadzalewem , ktore jest bardziej plaskie i wymaga mniejszej sily pociagowej w obu stronach . Tedy mozna przede wszystkim transportowac rope czy nawet gaz .
skrupulatnie (2020.03.06)

info

4  
  2
Ta autorka to rasowy "polityk". Na każdy temat, bez kompleksów. Prawie jak Poseł Cymański.
(2020.03.06)

info

7  
  10
a ja myślę, że wszyscy martwicie się niepotrzebnie, tym bardziej, że pieniędzy z tego nie macie no i chyba satysfakcji, ja jestem dobrej myśli, zimy coraz cieplejsze więc i problem sam się rozwiąże,
hahaha (2020.03.06)
Nie !. Ta domowa publicystka przypomina bardziej Jana Marię Jackowskiego.
(2020.03.06)
Chyba sie nie myjesz?
(2020.03.06)
Najważniejsze to problem ciepla w mieście złożyć na kark Rady i niech to ona nic nie kumajaca w sprawach ciepla ponosi przed mieszkańcami odpowiedzialność, dobre zagranie logistyczne, brawo
(2020.03.06)

info

9  
  2
Nowaczyka powieźli mig, a tutaj międli się, międli i nic z tego nie wynika. Potrzeba chyba "twardych danych", jak zimne tyłki lub 30% za ciepło w górę. To, że miasto dołuje we wszelkich statystykach i aspektach życia, widać nie wystarcza. No cóż, czekamy na jakiegoś czarnego łabędzia w takim razie.
hd (2020.03.06)

info

9  
  1
@Ryszard Klim - Panie Ryszardzie. Jeżeli faktycznie nagrody w EPEC to ponad milion, a tzw. MIAST nie ma kilkuset tysięcy na podwyżki dla pracowników TE, to jesteśmy naprawdę oszukiwani. Nasze pieniądze idą na sponsoringi, a dla pracujących ludzi nie ma, To EPEC łupi. URE nie proponuje stawek, zatwierdza to, co EPEC podaje
Szacun (2020.03.06)
Panie Ryszardzie jeżeli UM odpowiada na pytania mieszkańca, nie wiem to ewidentnie jaki ma stosunek do mieszkańców' Pogarda to chyba tak się zwie. To co pisze Klim to kompletny brak nadzoru. Jeżeli jest to prawdą oznacza jaki jest stan tego miasta.
(2020.03.06)

info

9  
  0