UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Mario! Jestem pełen podziwu dla trafności Pani oceny elbląskiego ciepłownictwa. Chylę czoła przed Pani wnikliwością i pięknym, logicznym wywodem. Proszę się nie przejmować elbląskim błotkiem. Ono było, jest i będzie zawsze i na każdy temat. Jedyną nadzieją jest to, że gdy sprawa ciepła się rozwiąże, to będzie ciepłe błotko, lecznicze jak borowina. Pozdrawiam.