UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Mario! Jestem pełen podziwu dla trafności Pani oceny elbląskiego ciepłownictwa. Chylę czoła przed Pani wnikliwością i pięknym, logicznym wywodem. Proszę się nie przejmować elbląskim błotkiem. Ono było, jest i będzie zawsze i na każdy temat. Jedyną nadzieją jest to, że gdy sprawa ciepła się rozwiąże, to będzie ciepłe błotko, lecznicze jak borowina. Pozdrawiam.