UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan prezydent tak mataczy w temacie ciepła ze prawie wszystko wiemy oprócz tego ze nic nie wiemy. Pytanie podstawowe ile będzie kosztował GJ dla odbiorcy końcowego brutto? Czekam na tą odpowiedz bo wynikało z obietnic wyborczych oraz jak prezydent traktuje mieszkańców. A do Pana Janusza pytanie. Członek RN coś może czy nie ?