UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Raz do portelu , przyszla Kasprzycka I prosto z mostu wali do luda Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie Chcieliscie Wrobla , no to go macie O co Ci chodzi , kobito gadaj Jaka znow skumbria, co chcesz od Wrobla Powiem Ci wszystko , tylko tu siadaj Chca nam go kupic, lecz placa w rublach A niech go biora , oddam z doplata Masz tu te dziengi wraz z pierwsza rata Skumbria w tomacie, skumbria w tomacie -pstrag Skumbria w tomacie, to caly nasz Elblag
Maliniak