A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !
A Ty z boku bo tak lepiej! Wstyd, jesteś nie tylko lamistrajkiem ale też nieprzyzwoitym! JESTEŚ GO..EM dla mnie i pewnie dla wielu innych honorowych i przyzwoitych ludzi !!!!
Zlikwidowac i co kupic autobusy elektryczne ... puknij sie w łeb wlasnie Lublin kupil 7 Solarisow za ok 19 mln ... i ile lat pojezdza .. trwalosc tramwaju duzo dluzsza niz autobusu ... i co korki tworzyc buspasy za 19mln tez sie kupi 7 tramwajow z moderntransa