UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Derekywa UE CO2 autobusy tylko elektryczne, na chwilę obecną to droższa sprawa niż tramwaje chyba ze ogniwa w abonamencie ewentualnie .Tramwaje mają infrastrukture oraz ogromny potencjał ,trzeba pozyskać środki UE ,Rządowe na elektromobilność wpompować rozbudować i zainwestować w nowy tabor, małe autobusiki ,busiki dowożące do tramwajów .bezpłatne parkingi przy węzłach przesiadkowych ,dworcach,stałe rowne odstępy czasowe
ElectricMobil