UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na co komu tramwaje w Elblągu? Czy jest jakieś miejsce, którego autobus nie odwiedza, a tramwaj pomaga? Niby tramwaj ekologiczniejszy? Bo na prąd? Nie mam nic do pracowników obsługujących tramwaje, ale czy bez tego środka transportu Elbląg się zawali? Gdyby nie wypuścili tych autobusów zastępczych to co by się zmieniło? Ludzie poszliby na autobus. Linnie autobusowe są tak, że wszędzie można się dostać, w miejsce tramwajów dać kilka częstszych kursów i o tramwajach za kilka lat będą pamiętali tylko Ci co w nich pracowali...
Elbląski Ciul