UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt się nie odważy robić referendum, bo by stołki i stanowiska miejskie biurwy po znajomości potraciło. Żagle oko ręce po same pachy w d.... ie u Wróbla trzymają.

Koko Jambo

Anuluj