UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikt się nie odważy robić referendum, bo by stołki i stanowiska miejskie biurwy po znajomości potraciło. Żagle oko ręce po same pachy w d.... ie u Wróbla trzymają.
Koko Jambo
Nikt się nie odważy robić referendum, bo by stołki i stanowiska miejskie biurwy po znajomości potraciło. Żagle oko ręce po same pachy w d.... ie u Wróbla trzymają.
Koko Jambo