UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na co komu tramwaje w Elblągu? Czy jest jakieś miejsce, którego autobus nie odwiedza, a tramwaj pomaga? Niby tramwaj ekologiczniejszy? Bo na prąd? Nie mam nic do pracowników obsługujących tramwaje, ale czy bez tego środka transportu Elbląg się zawali? Gdyby nie wypuścili tych autobusów zastępczych to co by się zmieniło? Ludzie poszliby na autobus. Linnie autobusowe są tak, że wszędzie można się dostać, w miejsce tramwajów dać kilka częstszych kursów i o tramwajach za kilka lat będą pamiętali tylko Ci co w nich pracowali...

Elbląski Ciul

Anuluj