26
03.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dlaczego nic nie ma w relacji o "wspaniałej"działalności domu pod cisem, wszak miasto zaangażowało tam swoje środki?
(2020.03.04)

info

22  
  0
a dlaczego nic nie piszecie o DOMU POD CISEM ??? mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie działaniem tego przybytku i że czują się oszukani przez ESWIP czyżby wasz ktoś nie doczekał do końca spotkania ???
nowak (2020.03.04)
Nareszcie jest!!! Ja I Kidawa jestesmy szczesliwi.Niech zyje koronawirus.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.04)

info

3  
  10
No comment
(2020.03.04)

info

5  
  1
Urzędników to mogli chociaż z tyłu posadzić, bo spotkanie było dla mieszkańców, no ale panie do fryzjera poleciały nie po to, żeby je nie było widać!
(2020.03.04)

info

8  
  1
Na Wyspie Spichrzow powstanie biurowiec finansowany przez władze centralne. Będzie spory więc raczej go nie zapelnią najemcy z Elbląga. Dlatego rusza remont i kosmetyka Grochowskiej. Trzeba zadbać o otoczenie żeby nie sploszyc klientów. Myślicie, że to z powodu dobra mieszkańców i wgl dlatego że tej części miasta nie ruszano od lat? Kochani, no ja was proszę... :)
BEZ ŚCIEM proszę (2020.03.04)

info

10  
  0
Chwila chwila jak to mosty dla ruchu pieszego skoro na początku była mowa o ruchu samochodowym w celu zmniejszenia korków w centrum mieszkańcy starego miasta nie chcą to UM posłuchało jednej dzielnicy niż mieć na uwadze ruch w całym mieście
woźnica (2020.03.04)

info

5  
  1
Hey? A co z tym domemn nie tak? Dziala juz ten sklep?
Uuuuuuu (2020.03.04)
Ten po prawej wróbelka ta pali głu... a że przysnoł hihi
Hiko (2020.03.04)

info

5  
  1
Co sie musi zkienic w Elblagu? Wszystk, lacznie z mieszkancami, ktorych gro ma czerwone komusze korzenie i jak przyjda wybory to glosuja na swoich.
(2020.03.04)

info

3  
  1