A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego nic nie ma w relacji o "wspaniałej"działalności domu pod cisem, wszak miasto zaangażowało tam swoje środki?
a dlaczego nic nie piszecie o DOMU POD CISEM ??? mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie działaniem tego przybytku i że czują się oszukani przez ESWIP czyżby wasz ktoś nie doczekał do końca spotkania ???
Nareszcie jest!!! Ja I Kidawa jestesmy szczesliwi.Niech zyje koronawirus.Garbusiarz cyklista
No comment
Urzędników to mogli chociaż z tyłu posadzić, bo spotkanie było dla mieszkańców, no ale panie do fryzjera poleciały nie po to, żeby je nie było widać!
Na Wyspie Spichrzow powstanie biurowiec finansowany przez władze centralne. Będzie spory więc raczej go nie zapelnią najemcy z Elbląga. Dlatego rusza remont i kosmetyka Grochowskiej. Trzeba zadbać o otoczenie żeby nie sploszyc klientów. Myślicie, że to z powodu dobra mieszkańców i wgl dlatego że tej części miasta nie ruszano od lat? Kochani, no ja was proszę... :)
Chwila chwila jak to mosty dla ruchu pieszego skoro na początku była mowa o ruchu samochodowym w celu zmniejszenia korków w centrum mieszkańcy starego miasta nie chcą to UM posłuchało jednej dzielnicy niż mieć na uwadze ruch w całym mieście
Hey? A co z tym domemn nie tak? Dziala juz ten sklep?
Ten po prawej wróbelka ta pali głu... a że przysnoł hihi
Co sie musi zkienic w Elblagu? Wszystk, lacznie z mieszkancami, ktorych gro ma czerwone komusze korzenie i jak przyjda wybory to glosuja na swoich.