UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Wyspie Spichrzow powstanie biurowiec finansowany przez władze centralne. Będzie spory więc raczej go nie zapelnią najemcy z Elbląga. Dlatego rusza remont i kosmetyka Grochowskiej. Trzeba zadbać o otoczenie żeby nie sploszyc klientów. Myślicie, że to z powodu dobra mieszkańców i wgl dlatego że tej części miasta nie ruszano od lat? Kochani, no ja was proszę... :)

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj