UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dlaczego nic nie piszecie o DOMU POD CISEM ??? mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie działaniem tego przybytku i że czują się oszukani przez ESWIP czyżby wasz ktoś nie doczekał do końca spotkania ???

nowak

Anuluj