UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego nic nie piszecie o DOMU POD CISEM ??? mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie działaniem tego przybytku i że czują się oszukani przez ESWIP czyżby wasz ktoś nie doczekał do końca spotkania ???
nowak