26
03.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chcecie więcej inwestycji to trzeba wam podnieść podatki. Robią ile nas stać. To nie Warszawa.
WYBORCA KO (2020.03.04)

info

1  
  3
Biurowiec na spichlerzach? A nie mozna jak w Gdańsku hoteli kawiarni restauracji ktore przyciagaja turystów?? Biurowiec niech sobie na Modrzewinie stawia... tragedia...
Art :) (2020.03.04)
Coś mi się wydaje ,że w tym rzekomym biurowcu to fabryka zbrojeniowa będzie się mieściła w końcu odlewnictwo wszędzie wokół . Ludzie mieli by robotę , Państwo dostawy broni ,sprzętu militarnego . Wojsko w Elblągu prężnie się rozwija ,międzynarodowe dywizje .Dla Elbląga Szansa na rozwój .Strategiczne położenie Produkcja,Port,Przekop ,Handel ,usługa....
Macierewicz (2020.03.04)
zaorać postawić biedrę
(2020.03.04)

info

1  
  0
młodzi to znowu nie maja szacunku do niczego.
jugju (2020.03.04)
Bardzo dużo chętnych stojących z tylu A krzesła w 1 rzędzie puste
Gosc (2020.03.04)

info

1  
  1