A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chcecie więcej inwestycji to trzeba wam podnieść podatki. Robią ile nas stać. To nie Warszawa.
Biurowiec na spichlerzach? A nie mozna jak w Gdańsku hoteli kawiarni restauracji ktore przyciagaja turystów?? Biurowiec niech sobie na Modrzewinie stawia... tragedia...
Coś mi się wydaje ,że w tym rzekomym biurowcu to fabryka zbrojeniowa będzie się mieściła w końcu odlewnictwo wszędzie wokół . Ludzie mieli by robotę , Państwo dostawy broni ,sprzętu militarnego . Wojsko w Elblągu prężnie się rozwija ,międzynarodowe dywizje .Dla Elbląga Szansa na rozwój .Strategiczne położenie Produkcja,Port,Przekop ,Handel ,usługa....
zaorać postawić biedrę
młodzi to znowu nie maja szacunku do niczego.
Bardzo dużo chętnych stojących z tylu A krzesła w 1 rzędzie puste