Nareszcie jest!!! Ja I Kidawa jestesmy szczesliwi.Niech zyje koronawirus.Garbusiarz cyklistaZbyszek 1
Nareszcie jest!!! Ja I Kidawa jestesmy szczesliwi.Niech zyje koronawirus.Garbusiarz cyklista