UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nic nie ma w relacji o "wspaniałej"działalności domu pod cisem, wszak miasto zaangażowało tam swoje środki?
A dlaczego nic nie ma w relacji o "wspaniałej"działalności domu pod cisem, wszak miasto zaangażowało tam swoje środki?