Wybrany wątek opinii

a dlaczego nic nie piszecie o DOMU POD CISEM ??? mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie działaniem tego przybytku i że czują się oszukani przez ESWIP czyżby wasz ktoś nie doczekał do końca spotkania ???
nowak (2020.03.04)
Hey? A co z tym domemn nie tak? Dziala juz ten sklep?
Uuuuuuu (2020.03.04)
Powrót do komentarzy