UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Wyspie Spichrzow powstanie biurowiec finansowany przez władze centralne. Będzie spory więc raczej go nie zapelnią najemcy z Elbląga. Dlatego rusza remont i kosmetyka Grochowskiej. Trzeba zadbać o otoczenie żeby nie sploszyc klientów. Myślicie, że to z powodu dobra mieszkańców i wgl dlatego że tej części miasta nie ruszano od lat? Kochani, no ja was proszę... :)

BEZ ŚCIEM proszę