A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tadzik handlarz - I w zasadzie będzie to prawda, bo jeśli nie było ofiar lub dużej straty materialnej, to policja zakwalifikuje to jako kolizję za 300-500 PLN i 6 pkt.
taaaaa nosiłeś ale chyba pecherze na tym penie
Nie widzę kamerek u policjantów, czyżby były dla nich niewygodne i zostały zlikwidowane? Może musieli za porządnie się zachowywać, czyli nie mogli być agresywni, albo nie mają możliwości kłamać np. w sądzie? Może pan rzecznik nas obywateli poinformuje odnośnie kamerek?
@Ehhhh - No to w takim razie ja zgwałcić mogę. .. .wczoraj szedłem ulicą i miałem narząd przy sobie. .. ..
Fiki Piki powiedz swoim rodzicom i teściom żeby nie brali trzynastek.A sam i twoje dzieci żeby nie brały 500 +
Nie musze brać żadnego socjalu ni 500 +, nie 13 nic, ale niech ceny wrócą do normalnego poziomu, ceny, żywności, paliwa etc. oraz dostępna państwowa służba zdrowia, jak i żłobki przedszkola - niech państwo zacznie funkcjonować a nie okradać obywatela - chętnie przestanę brać 500+. Dla mnie ten system tworzy patologię.
Ktoś napisał zacytuję; "Teoretycznie wsiadając do samochodu zawsze możesz kogoś zabić - wszystkim zabrać prawo jazdy. "- Tak trzeba zabrać, ale tylko tym kierowcom bez mózgu !!!
@ciekawy z natury - Nie wszyscy Policjanci zostali wyposażeni w kamerki. Prewencja posiada, "drogówka"chyba nie, zresztą jak widać po zdjęciach, Ci nie mają :)
@Ploterek - A może maja, ale są w innym miejscu niż na pagonie? Nie martwcie się o coś o co martwić się nie musicie. ..
@ciekawy z natury - Zdjęcie nr 8.Widać kamerę na ramieniu. Oczy sobie z śpiochów oczyść zanim zaczniesz głupio komentować. ..