Zajechał drogę i doprowadził do kolizji

44
27.02.2020
Zajechał drogę i doprowadził do kolizji
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (27 lutego) około godz. 13.20 na trasie S7 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia opla z seatem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 69-letniemu mężczyźnie kierującemu oplem. Na trasie S7 na wysokości Nowej Holandii przez kilkadziesiąt minut trwały utrudnienia w ruchu.  Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 28-letni kierowca seata jechał prawym pasem ruchu w kierunku Warszawy, natomiast lewym pasem poruszał się 69-latek kierujący oplem. Na wysokości Nowej Holandii kierowca opla gwałtownie zmienił pas ruchu zajeżdżając drogę 28-latkowi w seacie, w wyniku czego doszło do zderzenia.
   Na szczęście obaj kierowcy wyszli z tego bez żadnych obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie kierującemu oplem i skierują wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny. W czasie prac służb ratowniczych droga S7 w kierunku Warszawy była częściowo zablokowana.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Martwy punkt w lusterku?
(2020.02.27)

info

12  
  9
Ah te mochery wykończą nas młodych a kiedyś my wykonczymy następnych młodych , cóż wychodzi że to zaplanowana selekcja naturalna
CosmoRusian (2020.02.27)
68 lat to w kwiecie wieku co ty synek wiesz????
irek123 (2020.02.27)
Nakupowali szybkich aut za 13 emeryturę i teraz rozbijają się.
FikiPiki (2020.02.27)
kółko odpadło temu Oplu
(2020.02.27)
Wypadki chodzą po ludziach...ale bezpieczna infrastruktura ocaliła dziw tych kierowców, bo gdyby to zdarzenie miało miejsce na DK22 to az strach myśleć...
Gosc123 (2020.02.27)

info

18  
  1
Wypadki chodzą po ludziach...ale bezpieczna infrastruktura ocaliła dziw tych kierowców, bo gdyby to zdarzenie miało miejsce na DK22 to az strach myśleć...
Gosc1233 (2020.02.27)

info

10  
  1
Wyklepie się i się sprzeda, że emryt do Kościoła jeździł
Ja nusz (2020.02.27)

info

13  
  8
Mietek wyklepie w garażu. Dawać łopela do Bielnika.
(2020.02.27)

info

12  
  4
Za każdą kolizję zabierają prawo jazdy?? Czy młody jechał przepisowe 120 km/h??
Tomasz85 (2020.02.27)

info

7  
  24