A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ehhhh - jasne zabrać tez temu, który trzyma samochód w garażu bo ruszy i będzie mógł zabić
a przy okazji do tego co uzasadnia zabranie prawa jazdy koniecznością badania - jakiego?
@Rezyser kina akcji - Ostatnio miałam kilka razy do czynienia z policjantami w tym drogowymi i kamerek nie mieli, także może powąchaj śpiochy mojego małego dzieciaka i przyjdzie ci lepszy pomysł jak śpiochy?
@Zorientowany - Wiesz, ja w przeciwieństwie do Ciebie, bym się martwiła, zwłaszcza widząc do jakich rzeczy potrafią się policjanci posuwać.
@Zorientowany - Tak może dla przykładu: "Ale są też takie przypadki: "22 lutego 2020 roku pijany policjant po służbie dachował swoim autem w kujawsko-pomorskiej gminie Nowe. Na miejsce przybyli jego koledzy z komisariatu oraz zastęp strażaków. Funkcjonariusze zbadali 35-latka alkomatem, który nic nie wykazał. Na szczęście obecni na miejscu strażacy nie odpuścili, prosząc o zmianę urządzenia. Drugi pomiar zakończył się wynikiem 1,5 promila. "
Bo takiego mamy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Ma być jak najwięcej zatrzymanych praw jazdy. Trójmiasto, Nowy Dwór Gdański, Malbork, wszędzie jest inne podejście. U nas jest nacisk na zabrane prawa jazdy bo to ładnie w tabelkach wygląda i góra się cieszy
@Pracownik WRD - dobrze ze zabieraja prawa jazdy!!! nie kazdy nadaje sie do bycia kierowca
Bardzo dobrze, że zabierają prawo jazdy patrząc, co wyrabia się na drogach. Kary jeszcze zbyt niskie !!! Jedno, co chciałbym naczelnikowi podpowiedzieć, to zwiększyć ilość patroli w podelbląskich miejscowościach, tam jest jeszcze wiele do zrobienia.
@cckk - badania wzroku, słuchu, refleksu, sprawności psychofizycznej / popatrz w lustro/. Nie zabiera się prawa przed wypadkiem, więc proszę cię, nie rób ze mnie durnia jeśli nie potrafisz. /albo w ogóle/.
Żadna ujma że pijany Policjant dachował. .. Ilu przedstawicieli innych zawodów jest na co dzień zatrzymywanych pod wpływem? Zdarza się każdemu. To jest życie kolego. ..
@Zorientowany - Pewnie jesteś takim samym oszustem jak jego koledzy policjanci. Sędzia, policjant, prokurator to ludzie, którzy muszą być krystaliczni, bo kto jak nie oni powinni dawać dobry przykład.