UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś napisał zacytuję; "Teoretycznie wsiadając do samochodu zawsze możesz kogoś zabić - wszystkim zabrać prawo jazdy. "- Tak trzeba zabrać, ale tylko tym kierowcom bez mózgu !!!


Anuluj