A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystko przez hulaszczy tryb życia emerytów i rencistów.
Ale urrrwał...
Dlaczego teraz notorycznie zatrzymują prawo jazdy jeżeli kierujący był trzeźwy i nikogo nie zabił?
@khgkg - Ale zabić mógł. ..
@khgkg - dlatego zabierają, by przed badaniem nie wsiadł do drugiego samochodu i nie zrobił tego samego. Trudno pojąć??
Się wyklepie i oba pójdą jako bezwypadkowe
już mam klienta gram na zwłokę że jest kolejka do oglądania
Teoretycznie wsiadając do samochodu zawsze możesz kogoś zabić - wszystkim zabrać prawo jazdy.
Jak przekroczę prędkość o 20km/h też mogą zabrać prawko bo stwarzam zagrożenie, trochę bzdura, za dużo czarnych owiec w policji by mogli mieć aż taka władze, sąd prawko odda, a kto zapłaci kierowcy, który straci pracę przez widzimisię policjanta?
@FikiPiki - Albo pisał to wyborca PO albo jakiś niedorozwój