44
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystko przez hulaszczy tryb życia emerytów i rencistów.
Teres (2020.02.27)
Ale urrrwał...
(2020.02.27)
Dlaczego teraz notorycznie zatrzymują prawo jazdy jeżeli kierujący był trzeźwy i nikogo nie zabił?
khgkg (2020.02.27)
@khgkg - Ale zabić mógł. ..
Ehhhh (2020.02.27)
@khgkg - dlatego zabierają, by przed badaniem nie wsiadł do drugiego samochodu i nie zrobił tego samego. Trudno pojąć??
(2020.02.27)
Się wyklepie i oba pójdą jako bezwypadkowe
Tadzik handlarz (2020.02.27)
już mam klienta gram na zwłokę że jest kolejka do oglądania
(2020.02.27)

info

0  
  0
Teoretycznie wsiadając do samochodu zawsze możesz kogoś zabić - wszystkim zabrać prawo jazdy.
(2020.02.28)
Jak przekroczę prędkość o 20km/h też mogą zabrać prawko bo stwarzam zagrożenie, trochę bzdura, za dużo czarnych owiec w policji by mogli mieć aż taka władze, sąd prawko odda, a kto zapłaci kierowcy, który straci pracę przez widzimisię policjanta?
Bigt (2020.02.28)
@FikiPiki - Albo pisał to wyborca PO albo jakiś niedorozwój
(2020.02.28)